Autumn , fall – jesienne dekoracje,jesienne klimaty

Chyba każdy dał się uwieść tak pięknej jesieni! Spacerom nie ma końca! Z każdym krokiem krajobraz coraz piękniejszy!

W parkach, lasach, na wiejskich drogach – dywany złotych liści… I to jest właśnie ten czas, kiedy w ręce wpadają Nam pękate dynie, wrzosy, zapomniane wiklinowe kosze. Przyozdabiamy domy, balkony, mieszkania czy po prostu stoły.

Myślę, że ta złocista pora roku dotarła i pod moją strzechę. Z ogrodu wykopałam solidny kawałek mięciutkiego mchu, ułożyłam w starym koszu, a na wierzch jak wisienka na torcie – niekwestionowana królowa  jesieni – dynia! ( tym razem przekornie wybrałam waniliową). Do tego bordowe chryzantemy! Trochę nostalgiczne, nastrojowe,  ale też soczyste, nasycone czerwoną barwą.

Tak, śmiało mogę powiedzieć –  dostojna jesień dotarła i do mnie.

Z ogromną przyjemnością, sięgam po aparat i bawię się jesiennymi kadrami. Inspiracjom nie ma końca. Mam nadzieję, że Wam również  się spodobają i umilą dzień, a jeśli z jakiś powodów musicie zostać w domu, to zapraszam na moją kawę wypitą na ganku i krótki relaks.

#Coffee time

Ulubiona kawa, słońce i milusiński przyjaciel domu…

Jak co roku o tej porze mam zatrzęsienie jabłek. Staram się w pełni je wykorzystać. Zaprawiam je w słoiczki, suszę, a smaczne szarlotki często lądują na moim stole! – zresztą podobnie jak u wielu z Was, bo jabłka to nasze rodzime owoce.

…Nie, nie mam dość tej cudnej jesieni i czekam na słodki listopad.

A.

2 komentarze

 • Marzena
  2 tygodnie ago

  Ale cudny blog dzisiaj dopiero go znalazłam i już wiem ze ze mną zostanie 😀

  • dev
   7 dni ago

   Bardzo Nam miło Marzena! Zapraszamy do oglądania i czytania naszego bloga:) Już niedługo wpis o Andaluzji 🙂

Zostaw komentarz