MATKA I CÓRKA. NIEROZERWALNA WIĘŹ !

Ponieważ dzieci tak szybko rosną czasem chciałoby się zatrzymać czas i sprawić by wolniej płynął.Nasze pociechy stają się dorosłe ,powoli zaczynają kroczyć swoją własną ścieżką.
Jednak gniazdo rodzinne oraz to co włożyliśmy w wychowanie procentuje.
Silna więź,miłość i co ważne przyjaźń sprawia,że chętnie wracają .Tu mają spokojną przystań i bezgraniczne zrozumienie.Dlatego dzielą się swoim światem i pozwalają by być nie tylko rodzicem ale po prostu przyjacielem.
Chwile spędzone razem są więc bezcenne!
Tak więc dziś,gdzieś pod chmurami,zatopione w słońcu i soczystej zieleni cieszymy się się nie tylko kwitnącą wiosną ale przede wszystkim sobą!

 
Wiosna jest przepiękna.!To  moja ulubiona pora roku!
Uroczo pachną i kwitną piwonie, łubiny!W sam raz do tarasowego wazonu!
Pokazały się również poziomki!Koniecznie muszę nazbierać !Będzie z tego pyszna tarta!

Wspaniałe są takie wspólne chwile!
Tym przyjemniejsze ,że w otoczeniu tryskającej świeżością przyrody!A czas spędzony z dziećmi, to nie tylko dobro samo w sobie ale także pozytywna energia,którą przekazujemy dalej.
W zasadzie takie budowanie,wzmacnianie więzi jest jak dbanie o ogród ,który bardzo kochamy.Regularnie podlewany,odżywiany rozwija się pięknie i odwdzięcza  tym co najlepsze!
Jestem dumną mamą!Cudownie jest nią być!

3 komentarze

  • Anonimowy
    3 lata ago

    Najlepsza mama ! 🙂

  • Którą to mama a która córka? A tak zupełnie serio, to podziwiam i naprawdę nie ukrywam zaskoczenia 🙂 (…) Super zdjęcia, płakać się chce jak dziś to widzę, te pola, te kwiaty… a dziś padał śnieg. Buuu…

  • Bardzo dziękuję!Tak,rzeczywiście pogoda,że szkoda gadać.Aby do wiosny.Pozdrawiam.

Zostaw komentarz