ZRÓB NIESPODZIANKĘ NA DZIEŃ MATKI I ZAPROŚ MAMĘ NA CIEPŁE BUŁECZKI DROŻDŻOWE.POROZMAWIAJ,STWÓRZ NASTRÓJ!

Jeśli nie macie pomysłu na Dzień Matki bardzo dobrym i prostym będzie zrobić pyszne śniadanko lub podwieczorek na łonie natury ,w domu czy nawet na balkonie(często robiłam tak kiedy byłam posiadaczką małego balkoniku w bloku).
Kiedy zadbamy o aranżację tej przestrzeni (wystarczy kwiat w doniczce,świeży obrus wdzięczna zastawa i szczere chęci) z powodzeniem możemy zaprosić tam Mamę.Spędzić z nią miłe chwile,porozmawiać i poczęstować własnoręcznie upieczonym  ciastem.
Ten letni salonik z pewnością spodoba się Mamie ,  doceni zaproszenie oraz miejsce i czas  tylko dla Was.
Bułeczki zostały wykonane z książki na thermomix więc przepis jest ogólnie dostępny ale jeśli ktoś ma ochotę mogę podać wykonanie.Słodką niespodzianką od serca może być  również doskonały tort malinowy mojej córki ,który wcześniej prezentowałam na blogu.
P.S.Oprócz tego jeżeli macie na to fundusze podarujcie  Mamie płytkę Andre Rieu.Walce Straussa w jego wykonaniu są przepiękne .Sam artysta robi niesamowite show (będzie na początku czerwca   w Polsce) i chyba nie znam osoby, której by nie zachwycił.Sama zawsze ulegam wzruszeniu kiedy słyszę  muzykę w jego wykonaniu.
….Miłych chwil spędzonych razem.
A.

 

 

 

 

Zostaw komentarz