10 POMYSŁÓW NA UDANE WALENTYNKI ! CZĘŚĆ 1.

Nadchodzą Walentynki! 
Jak miło ! Ale zawsze ten sam problem.Co zrobić by ten dzień był naprawdę udany i jaką przyjemność sprawić swojej ukochanej Walentynce?!
1. Przede wszystkim  powitaj swoją Walentynkę dobrą kawą i uśmiechem od ucha do ucha!
A do tego jeszcze  pysznym śniadaniem!
Na pewno każdy doceni takie starania.!

 (Pyszne francuskie rogaliki dostaniesz w biedronce.Dobrze też smakują (najlepiej ciepłe)  z plastrami mozzarelli ,sałatą  pomidorem i oliwą. )Po prostu.
A jeśli Walentynka kocha słodkości tak jak ja, to idziesz w to:

Każda ciastkarnia w okolicach 14 lutego będzie sprzedawać różne takie cudowności,którymi uraczysz swoją walentynkę.

2. Do tego  wiadomo  kwiaty!Takie jak lubi!Jeśli twoją Walentynką jest on-to oczywiście  –nie kupuj -to niefajne.Jeśli ona -zasyp ją kwiatami!
Jeśli twój portfel jest akurat pełny to mogą być np.takie:
Taki ogromny bukiet na pewno nie zaszkodzi dać swojej kobiecie. Zaczaruj ją tym !Zachwyci się ilością pięknych kwiatów  i  zachłyśnie zapachem .Na długo zapamięta tę chwilę.

Jeśli w portfelu akurat  mniej– daj jej wdzięczny bukiecik tulipanów lub frezji- na pewno doceni ten miły gest.

 A jeśli w twoim budżecie naprawdę zaszło słońce to kup jedną krwisto-czerwoną różę ,czekoladki lub jedno duże czekoladowe serce i połóż je na pościeli ukochanej tak by zobaczyła zaraz po przebudzeniu. Gwarantuję, że będzie jej bardzo miło w tym dniu!3. Dobrym pomysłem również  na spędzenie Dnia Zakochanych będzie  stary i sprawdzony sposób –   kino,kawiarnia i spacer.

4. Natomiast jeśli chcesz swojej ukochanej podarować bardziej intymny prezent zabierz ją do sklepu z ładną bielizną np.Intimissimi – tam zawsze można wybrać coś wyjątkowo kobiecego!

W zasadzie będzie to również uciecha dla niego!


5.Możesz kupić także perfumy jakich używa twoja ukochana (ny) lub zestaw kosmetyków -różne ciekawe propozycje widziałam w perfumerii Douglas.

Śliczną pudrową kosmetyczkę i kuferek możesz brać w ciemno – na pewno przydadzą się twojej kobiecie.

6.Swojego Walentego natomiast możesz obdarzyć dobrą książką.Polecam te poniżej:

Obie doskonałe.

Pierwsza bardziej oparta na zdjęciach z podróży znanego pana – Marka Niedźwieckiego.Druga niezwykle wciągająca, bardzo męska.Nawet doczekała się ekranizacji i  za chwilę będzie wyświetlana w  kinach. 


7. Tak więc możesz Walentego zabrać do kina .Na pewno nie pożałuje bo akcja dzieje się w malowniczych plenerach a głównego bohatera ( Leonardo Dicaprio ) już chwalą za doskonałą grę aktorską!

 Sama z ciekawości pójdę na ten film bo gra tam również jeden z moich ulubionych  aktorów niesamowity i tak wiarygodny w każdej roli Tom Hardy (znany m.in. z filmu Gangster).


8. W TEN DZIEŃ zaproponuj jej/jemu kolację i zabierz do jakiejś miłej knajpki np.Browar Sopot .I on i ona doskonale się tu odnajdą.Albo na doskonałego steka w Delmonico Cut Steakhouse (ul.Moniuszki 10) w Sopocie.Podają tu steki z najlepszej wołowiny wagyu.

Albo kup w Biedronce (są gotowe do usmażenia porcje.) i zabłyśnij kulinarnym kunsztem!
Z pewnością zostanie to docenione!

9. Romantyczny wieczór bez steka ale przy szybkim ,ale doskonałym spagetti ( przepis w następnym poście  -spagetti robi się bardzo szybko więc jest to dobre dla zapracowanych) będzie również bardzo miły.

Zapal oczywiście świece .odkorkuj czerwone wino (moje ulubione ,bardzo uniwersalne to  Carlo Rossi .Dla niego będzie lepsze mocniejsze ,wspaniałe, aromatyczne  Sutter Home)  lub szampana.

10.Opraw w ramki wasze ukochane zdjęcie (na którym jesteście razem).Postaw na stole.
Ciesz się TYM DNIEM.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego planowania swoich prywatnych Walentynek. Na pewno każdy z Was ma swój pomysł na spędzenie TEGO DNIA   a moje 10 pomysłów to tylko inspiracja,która  być może się  przyda .
Ania.

2 komentarze

Zostaw komentarz