Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/brandapa/domains/blueberryhome.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 293

MATKA I CÓRKA. NIEROZERWALNA WIĘŹ !

 

Ponieważ dzieci tak szybko rosną czasem chciałoby się zatrzymać czas i sprawić by wolniej płynął. Nasze pociechy stają się dorosłe ,powoli zaczynają kroczyć swoją własną ścieżką.
Jednak gniazdo rodzinne oraz to co włożyliśmy w wychowanie procentuje.
Silna więź, miłość i co ważne przyjaźń sprawia, że chętnie wracają .Tu mają spokojną przystań i bezgraniczne zrozumienie. Dlatego dzielą się swoim światem i pozwalają, by być nie tylko rodzicem,  ale po prostu przyjacielem.
Chwile spędzone razem są więc bezcenne!
Tak więc dziś, gdzieś pod chmurami,zatopione w słońcu i soczystej zieleni cieszymy się się nie tylko kwitnącą wiosną,  ale przede wszystkim sobą!

 

 
Wiosna jest przepiękna.! To  moja ulubiona pora roku!
Uroczo pachną i kwitną piwonie, łubiny! W sam raz do tarasowego wazonu!
Pokazały się również poziomki!  Koniecznie muszę nazbierać ! Będzie z tego pyszna tarta!
 

 

Wspaniałe są takie wspólne chwile!
Tym przyjemniejsze , że w otoczeniu tryskającej świeżością przyrody! A czas spędzony z dziećmi, to nie tylko dobro samo w sobie ale także pozytywna energia, którą przekazujemy dalej.
W zasadzie takie budowanie,wzmacnianie więzi jest jak dbanie o ogród , który bardzo kochamy.Regularnie podlewany, odżywiany rozwija się pięknie i odwdzięcza  tym co najlepsze!
Jestem dumną mamą! Cudownie jest nią być!

 

3 komentarze

  • Anonimowy
    5 lat ago

    Najlepsza mama ! 🙂

  • Którą to mama a która córka? A tak zupełnie serio, to podziwiam i naprawdę nie ukrywam zaskoczenia 🙂 (…) Super zdjęcia, płakać się chce jak dziś to widzę, te pola, te kwiaty… a dziś padał śnieg. Buuu…

  • Bardzo dziękuję!Tak,rzeczywiście pogoda,że szkoda gadać.Aby do wiosny.Pozdrawiam.

Zostaw komentarz